Chiller Sistemleri

Mayıs 06 2020
chiller servisi,chiller onarım,chiller bakım,chiller periyodik bakım,

Chiller Sistemleri Servisi

Chiller soğutma sistemleri birçok üründe olduğu gibi belli markalar etrafında toplanmıştır. Birçok işletme tarafından tercih edilen bu markalar dünya genelinde soğutma sistemlerinde kullanılmaktadır.

Chiller ister sıcak havalardan kurtulmak, ister işletmelerde soğutma sağlamak ya da merkezi soğutma sistemlerinden yararlanmak için tercih edilebilir. Faydalı, verimli ve uzun süreli soğutma sağlayabilen kullanımı sayesinde diğer yararsız ürünlerden kaynaklanan yüksek enerji tüketimi düşeceği gibi periyodik bakımları düzenli yaptırılarak daha uzun müddetlerde kullanılabilir.

Tercih nedenlerinden en önemlisi optimum seviyede çalıştığı zaman dahi en verimli çalışmayı gösterebilmesidir. Bu kullanıcılara hem sorunsuz hem de uzun zamanlar istenilen değerlerde soğutma sağlar.

Chiller sorunsuz bir şekilde çalışması için mutlaka işinde uzman bir ekip tarafından uygun koşullar, kurum talimatları ve yer tespiti gözetilerek montajlanmalı ve kesinlikle profesyonel bir ekip tarafından düzenli olarak bakımdan geçmelidir. Arıza halinde orjinal yedek parça sağlamak da bakım kadar önemli bir hadisedir. Aksi takdirde her makinanın yaşayacağı çalışma ve yıpranma problemlerinin yaşanabileceği unutulmamalıdır. (Soğutma gruplarında 10 yılını doldurmuş olan cihazların yıpranmadan dolayı yorgunlaşabileceğini ve fazla enerji tüketebileceğini unutmayın.) Ancak, bakım ve servis süreleri takip edilerek Climavenata uzun yıllar verimli bir şekilde kullanılabilir.

York chiller, bakım, onarım, yetkili servisi
York chiller bakım onarım yetkili servisi istanbul

Tüm bu sebeplerle üretim aksamaları yaşamak istemeyenler, verimli bir soğutma amaçlayanlar, eskimiş cihazlardan dolayı yüksek enerji maliyetiyle uğraşanların Climavenata Chiller grup cihaz revizyonu gerçekleştirmeleri gerekir. Yapılan ölçümler teknolojik yenilikleri sağlayan chiller cihazların maliyetleri ve verimi % 25 artırdığını göstermektedir.

Write a Reply or Comment

whatsapp
whatsapp