Chiller Servisi

Chiller Servis

Firamamız Chiller teknik Servis Soğutma sistemleri konusunda bir çok markaya teknik testek vermekteyiz Ciller hava soğutmalı grubu, su Chiller soğutmalı grubu, açık devre su soğutma kulesi, kapalı devre su soğutma kulesi, klima santralleri, fancoil sistemleri, hassas kontrollü klima, paket tip klima, rooftop klima, pano klimaları, ve merkezi sistem soğuk hava deposu cihazlarına hizmet sunmaktayız.

Günümüzde Chiller  Soğutma Sistemlerinin vazgeçilmezi olan Su ve Hava Soğutmalı Chiller grupları olarak  bir çok alanda endüstriyel  ve Konfor hizmet alanında Kullanılmaktadır. Chiller bir çok marka üreticisinin faklı modellerde üretmiş olduğu genel bir isimdir. Soğutma Sistemleri iki bölümme ayrılır Hava Soğutma Sistemleri 2 Su Sogutmalı Sistemler, Kullanıldığı alanlar Fabrika, Hastane, Alış Veriş Merkezleri, Oteller vs. dir. Bu Sistemler Yıllık ve altı aylık bakıma ihtiyaç duyan sistemlerdir.

7/24 Chiller Servisi

Firmamız chiller grupları Servisidir. Soğutma gruplarına vermiş olduğumuz servis hizmetleri sadece chiller grupları ile sınırlı değildir. Rooftop , Hassas Klima, Klima Santrali cihazlarına uzman kadromuz ile  teknik destek vermektedir. başlıca hizmet verdiğimiz markalar  York, Ciat, Carrier, Trane, Aermec, Climavenetta, Clivet, Clint, Lennox, Dunham-Bush,ve diğer tüm markalara da profesyonel ve sorunsuzca chiller servis hizmeti  verilmektedir.

Servis hizmeti verdiğimiz chiller soğutma grupları Chiller hava soğutmalı, su soğutmalı, pistonlu yada vidalı , scroll  tip kompresörlü, santrifüj,turbocor tip soğutma gruplarıdır.

Yıllık olarak periyodik bakım hizmeti ile  koruyucu bakım anlaşmaları yaparak chiller servisi olarak profesyonel ekibimiz ile soğutma gruplarına düzenli ve prensipli olarak bakım hizmetlerini sunmakta ve bu sayede hem oluşması muhtemel arızaların önüne geçilebilmesini sağlamaktayız ve hem de soğutma grubu çalışma ömrünü  uzatmaktayız. Standart bakım hizmetleri yerine detaylı ve teknolojik bakım servis hizmetleri sunarak hem zaman,üretim ve konforun devamlılığını sağlamak işletme maliyetlerini azaltmak adına firmanıza büyük kazanç kazanılmasını sağlar ve hem de gereksiz maddi kayıpların önüne geçilebilmesini sağlarız.

Bakımlarda termal kameralarla ile elektriksel,mekanik, kontroller yapılmakta, hassas dijital vibration meter cihazın vibrasyon,kompresör titreşimleri kontrol edilmektedir. Dijital ekipmanlarımızla  superheat ve subcool deger ölçümleri ve approach değer  ölçümleri yapılmaktadır. Bakımlarımız bu tarz ekipmanların da yardımıyla standart bakımların dışında ve çok daha detaylı kontrollerden oluştuğu için olası arızaların önüne geçilebilmesi de çok daha hızlı ve kesin tespitlerle yapılabilmektedir. Firmamız Chiller servisi olarak hizmet kalitemizin artması amacı ile sahada profesyonel kadrosu ile 7-24 müşterilerimizin hizmetlerine sunmuştur.

firmamız periyodik bakım,kompresör mekanik (revizyon ),elektriksel (bobinaj revizyon) eşanjör bakımı, eşanjör imalatı su almış chiller devresinin kurutma ve kimyasal temizliği ve chiller devreye alma chiller servisi olarak  onarım, chiller montaj ve demontaj hizmetleri vermektedir.

  • 20 Yıllık Tecrübe.
  • Tamamı Profesyonel Servis.
  • Her Marka ve Model Chiller Servisi Hizmeti.
  • Bakım ve Onarımlara Anında Keşif Hizmeti.
chiller servisi,chiller onarım,chiller nedir

Chiller Bakım ile Onarım Servis

Chiller Teknik Servis Müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda ilk öncelik olarak telefonda destek vererek arızanın giderilmesi sağlanmaktadır.

Telefon desteğinin yetersiz kaldığı durumlarda alınan bilgiler ışığında tedarik edilen muhtemel arızalı parçalarla en kısa sürede servis hizmeti verilerek soğutma sistemlerinin mümkün olan en kısa sürede tekrar işletmeye kazandırılması hedeflenmektedir.

Müdahale sonrası gerekli raporlar oluşturularak sistem hakkında müşteriler bilgilendirilmektedir. Arıza müdahale hizmetlerimiz kesintisiz olarak 7/24 esasına göre resmi tatil günlerinde de devam etmektedir.

Chiller Teknik Servis ve Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için 7/24 lütfen iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz..

Chiller Profesyonel Servsi
whatsapp
whatsapp