Chiller Servisi

Chiller Servis

Firamamız Chiller teknik Servis Soğutma sistemleri konusunda bir çok markaya teknik testek vermekteyiz Ciller hava soğutmalı grubu, su Chiller soğutmalı grubu, açık devre su soğutma kulesi, kapalı devre su soğutma kulesi, klima santralleri, fancoil sistemleri, hassas kontrollü klima, paket tip klima, rooftop klima, pano klimaları, ve merkezi sistem soğuk hava deposu cihazlarına hizmet sunmaktayız.

Günümüzde Soğutma Sistemlerinin vazgeçilmezi olan Su ve Hava Soğutmalı Chiller grupları bir çok alanda endüstriyel  ve hizmet alanında Kullanılmaktadır. Chiller bir çok marka üreticisinin faklı modellerde üretmiş olduğu genel bir isimdir. Soğutma Sistemleri iki bölümme ayrılır 1 Hava Soğutma Sistemleri 2 Su Sogutmalı Sistemler, Kullanıldığı alanlar Fabrika, Hastane, Alış Veriş Merkezleri, Oteller vs. dir. Bu Sistemler Yıllık ve altı aylık bakıma ihtiyaç duyan sistemlerdir.

7/24 Chiller Servisi

Chiller Teknik Servis hizmetlerimiz Hizmet kalitemizin artması amacı ile tamamı sahada profesyonel kadrosunu 7/24 müşterilerini hizmetine sunmuştur. Firmamızın Türkiye’nin yanı sıra bir çok Avrupa ülkesi yanı sıra Rusya ve yan ülkelere bakım onarım ve yeni Chiller soğutma guruplarını monte ve demonte hizmetlerinde bulunmuştur.

  • 20 Yıllık Tecrübe.
  • Tamamı Profesyonel Servis.
  • Her Marka ve Model Chiller Servis Hizmeti.
  • Bakım ve Onarımlara Anında Keşif Hizmeti.
Chiller Servisi

Chiller Bakım ile Onarım Servis

Chiller Teknik Servis Müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda ilk öncelik olarak telefonda destek vererek arızanın giderilmesi sağlanmaktadır.

Telefon desteğinin yetersiz kaldığı durumlarda alınan bilgiler ışığında tedarik edilen muhtemel arızalı parçalarla en kısa sürede servis hizmeti verilerek soğutma sistemlerinin mümkün olan en kısa sürede tekrar işletmeye kazandırılması hedeflenmektedir.

Müdahale sonrası gerekli raporlar oluşturularak sistem hakkında müşteriler bilgilendirilmektedir. Arıza müdahale hizmetlerimiz kesintisiz olarak 7/24 esasına göre resmi tatil günlerinde de devam etmektedir.

CHILLER Servisimiz ve Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için 7/24 lütfen iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz..

Chiller Profesyonel Servsi
whatsapp
whatsapp