York Chiller

Nisan 28 2020
York Chiller servisi

York Chiller Modelleri Nelerdir?
Chiller soğutucular arasında kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği kaliteli markalardan biri de York Chiller’dir. Birçok çeşidi olan York chiller soğutucular ozon tabakasına zarar vermeden çalışırlar. Üstün performans ve verimlilik sağlarlar.

York Chiller Servisi
York Chiller

YORK YLAA 70-175 Hava soğutmalı chiller modellerindendir. Performansı oldukça yüksektir. YORK YLAA modeli dış kurulum için üretilmiştir. Enerji tasarrufu benzerlerinden bir hayli yüksek olan bu model mikro işlemci bir kontrol merkezine sahiptir.

YORK YCAL 15-65 Bu model de hava soğutmalıdır. Yine tüm hava soğutmalı modellerde olduğu gibi dış kurulum için üretilmiştir. R-410A soğutucu akışkana sahip ve dış hava koşullarına oldukça dayanıklıdır.
YORK YVAA 150-500 Hava soğutmalı olan bu model üstün performansla çalışır. Değişken hızlı çalışma özelliğine sahiptir. Yüksek verimli ısı eşanjörleri sayesinde oldukça verimli çalışır. Enerji tüketimini diğer cihazlara göre % 15 düşürür.

YORK YCWL 50-200 Su soğutmalı chiller sistemlerindendir. Scroll kompresorlu soğutma grupları merkezi klima santrali veya terminal birimleri kullanan tüm merkezi sistem iklimlendirme uygulamaları için soğutulmuş su sağlar. İç kurulum için üretilmiştir. Dar alanlar için uygundur.

YORK YS 100-430 Su soğutmalıdır. Konfor ve proses soğutma için birçok kullanıcı tarafından iç kullanımda sıklıkla tercih edilir. Düşük sıcaklıklarda soğutma sağlar. Buz depolama tesislerinde dahi güvenle kullanılabilir.

YORK YVWA 125-300 Soğutmada verimlilik ve süreklilik arayanların değişmez tercihidir. Su soğutmalı olan bu cihaz tam performans ve neredeyse tüm tesisler için ideal bir seçimdir. Binalarda dahi kullanılabilir. Oldukça güçlü ve kaliteli bir su soğutuculu York chiller modelidir.

Write a Reply or Comment

whatsapp
whatsapp